ODZYSKAJ ŻYCIOWY NAPĘD! - Grzegorz Pawłowski

OD FRUSTRACJI DO SATYSFAKCJI. ODZYSKAJ ŻYCIOWY NAPĘD!


Poznaj metodę dzięki, której samodzielnie i skutecznie pożegnasz 

nadmiarowy stres, lęk, bezsilność, brak motywacji, przygnębienie i staniesz się wulkanem energii życiowej, spełniającym swoje marzenia i żyjącym po swojemu!


Aleksandra więcka

Pisarka, Designerka

„Ciekawa i zaskakująca podróż w głąb siebie, jakbym leciała rakietą… prowadzący stworzył przestrzeń do poznawania siebie poprzez cykl inspirujących ćwiczeń i sesji oddechowych. Cudowna energia grupy poszerzała tę przestrzeń niezwykłych rzeczy… jak to w kosmosie.”

GRZEGORZ PAWŁOWSKI

Trener Transformowania Lęku,

Coach ICC, Coach Oddechem,

Założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem

ZNUDZIŁO CI SIĘ AFIRMOWANIE?

Słusznie.

Teraz czas na metodę, która działa na całe życie.

Przestań tracić czas na życie, z którego nie jesteś zadowolony!


7 października 2021 godz. 20.00

20
Days
:
 
07
Hours
:
 
20
Minutes
:
 
06
Seconds

You missed out!

Sprawdź co możesz zyskać!

Obejrzyj video! 


Wartościowy warsztat z ćwiczeniami!

BĄDŹ Z NAMI NA ŻYWO!

Warsztat jest bezpłatny. Warto być z nami na żywo, aby zadać swoje pytania!

W trakcie tego 1,5- godzinnego bezpłatnego warsztatu online:

 • Dowiesz się: 
  - dlaczego pomimo Twoich wysiłków czujesz zmęczenie stresem, lękiem, wypaleniem:
  - co naprawdę za tym stoi 
  - jak przestać kręcić się w kółko
  - jak wyruszyć po naprawdę nowy rozdział swojego życia
 • Odkryjesz swój wzorzec emocjonalno – mentalny i dowiesz się co blokuje Cię przed życiem pełnią swojego potencjału.
 • Poznasz metodę radzenia sobie ze stresem, lękiem, bezsilnością, frustracją i przygnębieniem. Dowiesz się jak pożegnać schemat bycia w dołku, jak pożegnać trudne sytuacje, które obniżają Twoją energię i zapał  oraz jak samodzielnie poprawiać obszary życia, które nie działają.
 • Zadasz swoje pytania

POZNAJ OPINIE DOTYCHCZASOWYCH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW

MAŁGORZATA BORKOWSKA

„Miałam szczęście uczestniczyć w pierwszej edycji warsztatu MAPA MARZEŃ i widzę, że jego siła i efekty nadal przetaczają się przez moje życie. Mam wiele odkryć, więcej samoświadomości, znam swoje obszary rozwojowe i miejsca, w których już mam spełnienie. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy maja problem z planowaniem, stawianiem celów czy choćby ośmielaniem się żeby marzyć.”

MONIKA KUCIA

„Pięknie dziękuję! To był niezwykle inspirujący czas i wspaniali towarzysze podróży oraz Kapitan! Z wdzięcznością pozdrawiam.”

ANNA BYRECKA

„Podczas warsztatu lepiej poznałam siebie, dowiedziałam się czego pragnę i pozwoliłam marzeniom wskazać mi kierunek rejsu zwanego życiem Nabrałam wiatru w żagle i odwagi do działania. Gorąco polecam każdemu (…)”

Prowadzący

Trener i praktyk oddechu, trener transformowania lęku, coach ICC, wykładowca akademicki, autor książek, założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, fizyk.


Wykładowca coachingu w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas. Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce. Koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego, nauki i biznesu. 

W swej pracy kładzie nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzy jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe. Korzysta z bogatego doświadczenia i wypracowanych unikalnych narzędzi. Poprowadził kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jest z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia w coachingu.

 

"Od ponad 25 lat moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, „rozciąganie się” we wszelkich możliwych kierunkach. Esencjonalnie fascynuje mnie moc oddechu i relacje międzyludzkie. Moją pasją jest CUUD Integrowaniem Oddechem – metoda, którą praktykuję i dzielę się. Dosyć wcześnie odkryłem jogę, tantrę, teraz najbliżej mi do tańca jako medytacji w ruchu. Szczególnie pasjonuje mnie kontakt improwizacja.

Bardzo cenię sobie czas, który mogę spędzać z moją partnerką i córką. Sporo podróżuję. Kocham być w przyrodzie, robić coś po raz pierwszy i być obecnym w tym, co robię. Dbam o równowagę życiową, choć z ciekawością od czasu do czasu witam chaos jako twórczy stan niosący coś świeżego i nowego."

- Grzegorz Pawłowski

NA CO CZEKASZ?  ZRÓBMY TO!

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

X