WARSZTAT ONLINE

GPbiale.png

OD FRUSTRACJI DO SPEŁNIENIA

ROZPUSZCZANIE BLOKUJĄCYCH PRZEKONAŃ
I WZORCÓW ŻYCIOWYCH

Poznaj metodę, dzięki której samodzielnie i skutecznie pożegnasz niechciane wzorce życiowe, blokujące przekonania, fatum,  pecha, stres, lęk, bezsilność, brak motywacji i przygnębienie.
Staniesz się tętniącym źródłem energii życiowej, spełniając swoje marzenia i żyjąc po swojemu!

GRZEGORZ PAWŁOWSKI Trener Transformowania Lęku, Coach ICC, Coach Oddechem, Założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem

ALEKSANDRA
WIĘCKA

Pisarka, Designerka

„Ciekawa i zaskakująca podróż w głąb siebie, jakbym leciała rakietą… prowadzący stworzył przestrzeń do poznawania siebie poprzez cykl inspirujących ćwiczeń i sesji oddechowych. Cudowna energia grupy poszerzała tę przestrzeń niezwykłych rzeczy… jak to w kosmosie.

GRZEGORZ PAWŁOWSKI

Trener Transformowania Lęku,
Coach ICC, Coach Oddechem,
Założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem

ALEKSANDRA
WIĘCKA

Pisarka, Designerka

„Ciekawa i zaskakująca podróż w głąb siebie, jakbym leciała rakietą… prowadzący stworzył przestrzeń do poznawania siebie poprzez cykl inspirujących ćwiczeń i sesji oddechowych. Cudowna energia grupy poszerzała tę przestrzeń niezwykłych rzeczy… jak to w kosmosie.

ZNUDZIŁO CI SIĘ KRĘCENIE W KÓŁKO?

Słusznie.

Teraz czas na metodę, która działa na całe życie.

Nie trać czasu na rzeczy, które nie działają!

9 listopada 2022 godz. 20.00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Sprawdź co możesz zyskać.
Obejrzyj video!

Odtwórz wideo

Wartościowy
warsztat z
ćwiczeniami!

BĄDŹ Z NAMI NA ŻYWO!

Warsztat jest bezpłatny. Bądź z nami na żywo. Możesz zadać swoje pytania.

W trakcie 1,5- godzinnego bezpłatnego warsztatu online:

zrozumiesz dlaczego Twoje marzenia i cele pozostają niezrealizowane

dowiesz się jak pożegnać trudne sytuacje w swoim życiu

poznasz i przećwiczysz 3 skuteczne techniki rozpuszczania niechcianych, blokujących Cię wzorców

dostaniesz 5 kroków do tworzenia zupełnie nowych jakości w życiu i przejdziesz ćwiczenia oraz narzędzia do pracy własnej po warsztacie

POZNAJ OPINIE DOTYCHCZASOWYCH
UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW

MAŁGORZATA<br/> BORKOWSKA
MAŁGORZATA
BORKOWSKA
Czytaj więcej
„Miałam szczęście uczestniczyć w pierwszej edycji warsztatu MAPA MARZEŃ i widzę, że jego siła i efekty nadal przetaczają się przez moje życie. Mam wiele odkryć, więcej samoświadomości, znam swoje obszary rozwojowe i miejsca, w których już mam spełnienie. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy maja problem z planowaniem, stawianiem celów czy choćby ośmielaniem się żeby marzyć.”
MONIKA <br/> KUCIA
MONIKA
KUCIA
Czytaj więcej
„Pięknie dziękuję! To był niezwykle inspirujący czas i wspaniali towarzysze podróży oraz Kapitan! Z wdzięcznością pozdrawiam.”
ANNA<br/> BYRECKA
ANNA
BYRECKA
Czytaj więcej
„Podczas warsztatu lepiej poznałam siebie, dowiedziałam się czego pragnę i pozwoliłam marzeniom wskazać mi kierunek rejsu zwanego życiem Nabrałam wiatru w żagle i odwagi do działania. Gorąco polecam każdemu (…)”

Prowadzący

Trener i praktyk oddechu, coach ICC, wykładowca akademicki, autor książek o tematyce rozwoju osobistego, założyciel Szkoły Coachingu CUUD  Integrowania Oddechem, fizyk.

Wykładowca coachingu w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas. Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce. Koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego i nauki.

W swej pracy kładzie nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzy jedyne w swoim rodzaju warsztaty i programy szkoleniowe. Korzysta z bogatego doświadczenia i wypracowanych unikalnych narzędzi. Poprowadził kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jest z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia w coachingu.

„Od ponad 25 lat moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, „rozciąganie się” we wszelkich możliwych kierunkach. Esencjonalnie fascynuje mnie moc oddechu i relacje międzyludzkie. Moją pasją jest CUUD Integrowanie Oddechem – metoda, którą opracowałem, praktykuję i dzielę się. .

Bardzo cenię sobie czas, który mogę spędzać z moją żoną i córką. Sporo podróżuję. Kocham być w przyrodzie, robić coś po raz pierwszy i być obecnym w tym, co robię. Dbam o równowagę życiową, choć z ciekawością od czasu do czasu witam chaos jako twórczy stan niosący coś świeżego i nowego.”

Grzegorz 

NA CO CZEKASZ?  ZRÓBMY TO!