SZKOLENIA DLA BIZNESU

Jakie szkolenie interesowałoby Twoją firmę / organizację?

Możesz skorzystać z poniższych inspiracji, szkoleń które poprowadziłem. W możliwie najkrótszym czasie odezwiemy się do Ciebie
~ Grzegorz Pawłowski wraz z zespołem.

4 GŁĘBOKIE ODDECHY W BIZNESIE

Moc Twojego biznesu to w znacznej mierze moc Twoich płuc i płuc Twojego zespołu.

Jak oddychasz, tak myślisz, tak działasz i tak żyjesz. Warsztat o mocy i potencjale naszego podstawowego życiowego paliwa. Ponad 70% energii czerpiemy z tego, jak oddychamy. Pełniejsze oddychanie to wzmacnianie siły, energii, większa kreatywność, poszerzone myślenie, rozładowywanie stresu, zdrowie. Szczególnie przydatne do powracania do równowagi wewnętrznej – bardzo efektywne zawodowo, jak i w życiu osobistym, wewnętrznym. Na tym warsztacie uczestnicy zrozumieją wagę tego naturalnego esencjonalnego wsparcia i efektywnie nauczą się z niego korzystać. Pełen lekkości, zabawy i refleksji warsztat nabywania wartościowych umiejętności na całe życie. Może być doskonałym, niezwykle wdzięcznym prezentem dla całej Twojej „załogi”.

Skorzystaj z profesjonalnego coachingu opartego na moim wieloletnim doświadczeniu w wielu obszarach, takich jak Coaching ICC, podejście wielopoziomowe Roberta Diltsa, Coaching Oddechu, ustawienia systemowe.

EMOCJONALNY BRAVEHEART

Jesteśmy ludźmi i dlatego emocje są naturalną częścią życia – obok oddechu i pożywienia to nasze podstawowe paliwo.
Dzięki nim i poprzez nie żyjemy. Bez nich więdniemy, spada nasza motywacja, chęć do życia, czujemy się wypaleni. Niezmiernie istotne jest, aby uczucia w naszym życiu miały należną im rangę. Kiedy zaczynamy o to dbać stajemy się coraz bardziej panami swego wnętrza, swego stanu, który ma decydujący wpływ na nasze wybory, działania, decyzje.

„Emocjonalny Braveheart” [EB] to dynamiczny warsztat ukierunkowany na relację z sobą samym, jak i w relacji z innymi. To zaawansowana Inteligencja Emocjonalna w służbie biznesu. Pomaga nam wygrać czas, w którym jesteśmy, i wziąć prezenty, jakie daje nam życie. Pomaga wykorzystać trudne momenty, w szczególności kryzysy, kiedy ich doświadczamy, by czerpać z nich moc. EB ogarnia całego człowieka i jest również wspaniałym narzędziem dla osób, które czują, że gdzieś utknęły albo potrzebują ruszyć coś w konkretnym obszarze  życia, czy to w sferze osobistej, zawodowej, związków, zdrowotnej, kondycyjnej czy duchowej. Jest o tym, by sfera emocji zaczęła pracować na naszą korzyść, by esencja tego, po co żyjemy, była naszą rzeczywistą siłą.

KAIZEN: MAŁE KROKI – WIELKIE SKOKI

Kaizen to metoda stanowiąca „tajemnicę poliszynela”, krążąca od dziesięcioleci wśród japońskich biznesmenów, a także wykorzystywana przez zwykłych ludzi na całym świecie.

Jest to naturalna, elegancka technika osiągania celów i utrzymywania idealnej sprawności. Dużym jej atutem jest to, że można ją stosować nawet przy największym obciążeniu, a zmiany dokonane tym podejściem są szczególnie trwałe.

Ten jednodniowy program ma na celu wyposażyć szkoloną osobę w zrozumienie mechanizmu kaizen i umiejętności korzystania z tej strategii dla podniesienia swojej efektywności zawodowej i udoskonalania wszelkich obszarów życia osobistego w osiąganiu celów mniejszych i większych.

Uczestnicy warsztatu mają okazję do praktykowania różnych podejść w obrębie kaizen w kontekście swojego życia zawodowego oraz osobistego.

SIŁA OPTYMALNEGO STRESU

Jesteśmy ludźmi i dlatego emocje są częścią naszego życia – są naturalne. Obok oddechu i pożywienia to nasze podstawowe paliwo.

Zbyt niski poziom stresu to brak koncentracji, „rozmemłanie”, słabsza zdolność przyswajania informacji, uczenia się, trudności z podejmowaniem decyzji. Warto rozpoznać swój optymalny stan i umieć dbać o tę równowagę. Tego pożądanego stanu nie zapewnią nam techniki relaksacyjne, które tak naprawdę w większości są powierzchownym znieczulaczem. Na tym niezwykle praktycznym warsztacie, poprzez głębsze połączenie się ze swoimi emocjami, rzeczywiste zrozumienie swoich potrzeb i przy użyciu transformującego działania oddechu, nauczysz się dbać o optymalną płynną dynamikę tego pożądanego stanu. Warsztat dynamiczny, różnorodny, pełen doświadczania i odnoszenia się do aktualnych zawodowych spraw, jak i prywatnych, mocno wpływających na Twój biznes.

WELLNESS COACHING – NAJGŁĘBSZA RÓWNOWAGA ŻYCIOWA

Wellness Coaching to coaching szeroko pojętego dobrostanu. Ogarnia człowieka jako całość, zajmując się syntezą wszystkich 4 płaszczyzn życiowych: fizycznej, emocjonalnej, umysłowej i duchowej.

Równowaga tych 4 życiowych sfer odbywa się poprzez zadbanie o Puls Życia, który polega na równoważeniu wysiłku i wypoczynku. Jest to również pełne zaangażowanie w kultywowanie dynamicznej równowagi między wydatkami energii („stresem”) i odnową jej zasobów (regeneracją) w tych czterech wymiarach. Poziom energii spada zarówno poprzez nadmierne, jak i zbyt małe zużycie – należy więc ją zużywać i odnawiać. Jak napiąć „mięśnie”, by optymalnym, a jednocześnie jak najmniejszym wysiłkiem rozwijać się w każdej z 4 sfer, dbając o równowagę? By zwiększać swoją wydolność, trzeba przekraczać własne normy. Wydolność emocjonalną, umysłową i duchową budujemy tak samo jak fizyczną, przekraczając strefy komfortu, a potem je regenerując. Odkrywamy, jak być na granicy twórczego stresu, czyli tu, gdzie jesteśmy najbardziej żywi, i tu, gdzie uczymy się najwięcej i najszybciej. W wellness coachingu w znacznej mierze chodzi o wewnętrzne surowce, o efektywne z nich korzystanie i zapewnienie sobie „ciągłości dostaw”.

FIREWALK – CHODZENIE PO OGNIU DLA LIDERÓW

Wyjątkowy jednodniowy warsztat dla odważnych. Wewnętrzny Ogień jest częścią naszej psychiki. Przejawia się on w myśleniu, przestrzeni emocjonalnej, ciele, a szczególnie w podejmowaniu decyzji i w działaniu.

To Ogień daje nam siłę do bycia w sprawczości i do przekraczania wyzwań, jakie stawia nam życie. Jest energią transformacji, energią przebijania się przez przeszkody, przechodzenia przez życiowe mgły i jest podstawowym składnikiem zdrowego poczucia własnej wartości.

Na poziomie fizycznym żywioł ten związany jest z naszym ogniem w brzuchu, trawieniem, z błyskiem i klarownością w oczach, a na poziomach mentalnym i emocjonalnym z konkretnością, błyskotliwością umysłu, niekonwencjonalnym odważnym myśleniem, precyzją, zdolnością do koncentracji, jak i przebojowością.

W wyniku warsztatu będziesz mieć okazję przekroczenia ograniczeń codziennego życia, doświadczyć powrotu do głębokiego odczuwania, połączenia z wewnętrzną mocą. Warsztat kończy się FIREWALKIEM – fascynującym doświadczeniem pokonania własnego lęku poprzez przejście po rozżarzonych węglach. Jest to jedna z najpotężniejszych i najszybszych technik sięgania po własną wewnętrzną moc, poprzez transformację lęku, który w wyniku przeszłych negatywnych doświadczeń uwięziony został w naszych ciałach, w naszych komórkach.

BUDOWANIE KONTAKTU Z KLIENTEM

To, czy drugi człowiek jest zainteresowany byciem Twoim klientem, czy choćby ma ochotę z Tobą rozmawiać, zależy w znacznej mierze od tego, jak budujesz z nim kontakt, jak potrafisz się dostrajać, słuchać i prowadzić drugą osobę w kierunku, jaki jest dla Ciebie najbardziej pożądany.

Budowanie kontaktu to duża naturalna sztuka, którą przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach można poszerzać tak, by ludzie bardzo lubili przebywać z Tobą, niezależnie od tego czy rozmawiacie, czy coś negocjujecie, sprzedajecie, czy po prostu przebywacie w tej samej przestrzeni, biurze, gabinecie, plenerze, czy choćby w windzie. Możesz budować relację, nic specjalnego nie robiąc. Niezwykle przydatna bazowa umiejętność nie tylko w przestrzeni zawodowej z naszymi klientami, ale i osobistej, łącznie z relacjami z naszymi partnerami, rodzicami czy dziećmi. To wszystko dotyczy także twojej relacji z całymi grupami ludzi i kontaktów, na których Ci zależy.

SZTUKA POSUWANIA SPRAW DO PRZODU – ZEN W ZARZĄDZANIU OSOBISTĄ EFEKTYWNOŚCIĄ

Jak domykasz sprawy? Jak podejmujesz decyzje? Jeżeli nosisz cały czas na swoich barkach projekty, w których uczestniczysz, to prawdopodobnie jesteś zbędnie przeciążony, choć może wydawać Ci się, że jest inaczej.

Nie da się realizować całych projektów w danym momencie. Dużo łatwiej realizuje się dane zadanie (często małe zadanie) w ramach danego projektu. Te małe zadania są częścią dużych zadań, a te z kolei częścią całego projektu. Sztuka sprawnego domykania tzw. wewnętrznych pętli jest kluczem sukcesu wielu efektywnych ludzi w życiu zawodowym i prywatnym. Oczyszczający się stale umysł – nieobciążony niepotrzebnymi w danym momencie sprawami, jest tu kluczem i rdzeniem efektywności.

Kiedy pielęgnujesz swą przestrzeń Zen w zarządzaniu, jesteś bliski stanowi, który Wschód określa „umysłem jak woda”. Możesz zarządzać kilkukrotną liczbą projektów bez większego przeciążenia, a wręcz czując spełnienie i radość z posuwania spraw do przodu.

SYTUACJE TRUDNE – SZTUKA PRZECHODZENIA PRZEZ KRYZYSY

W dzisiejszym świecie nie da się już omijać konfliktów. Rozwiązania typu „szukanie kompromisu” jest często przegraną obu stron i rozwiązaniem, które niczego nie rozwiązuje.

Za próby unikania kryzysu płacimy wygórowane ceny. Im szybciej zrozumiemy, że element ten jest stałą częścią naszej codzienności, im szybciej przestaniemy go tuszować czy od niego uciekać, tym szybciej zmniejszymy ilość niepotrzebnego nadmiernego stresu, jak i strat fizycznych.

Możemy w ten sposób wygrywać fantastyczny rozwój i fizyczne profity dla siebie i dla organizacji. Mądre witanie konfliktu jest cenną umiejętnością.

Nauczysz się, jak z wygraną dla wszystkich stron twórczo kierować tym procesem, przechodzić go świadomie, by dojść do głębszych rozwiązań „win-win”. Cenne umiejętności dla osób zarządzających, menedżerów, nauczycieli, czyli wszystkich, którzy mają styczność z możliwością twórczego „zarządzania konfliktem”. Umiejętności te przydatne są zarówno, gdy sam uczestniczysz w konflikcie, jak i kiedy jesteś mediatorem dla zewnętrznych osób. Umiejętności wbrew pozorom bardzo przydatne także w domu.

NAJLEPSZY ROK TWOJEGO ŻYCIA

„Najlepszy Rok Twojego Życia” to Twoja osobista busola i konkretne narzędzie do tworzenia rzeczywistości, w jakiej chcesz żyć.

Zazwyczaj nawet nie wiemy, jakie mamy marzenia; trzeba się do nich dokopać, ponieważ skrywamy je z obawy nawet przed sobą, albo też wydają się niemożliwe do spełnienia.

Podczas warsztatu odnajdziesz życiowe priorytety, uświadomisz sobie, za czym naprawdę tęsknisz. Pomogą Ci w tym techniki coachingowe, metody pracy z celem oparte na Twoich wartościach, medytacje dynamiczne, elementy Antykariery oraz NLP. Popracujemy głęboko, z odwagą, wrażliwością nad tym, by marzenia, plany i cele, które wyłonisz dla siebie, miały maksymalną szansę realizacji.

Z odwagą stworzysz osobistą Wizyjną Mapę Marzeń i zasilisz energią obszary, które najwięcej mówią o tym, kim chcesz być, czego chcesz doświadczyć i co chcesz osiągnąć.

„Najlepszy Rok Twojego Życia” oparty jest na twórczym wykorzystaniu aktywności obu półkul mózgu i synchronizowaniu ich. Powstaje z wiedzy logicznej, świadomej, jak i abstrakcyjnej, symbolicznej – podświadomej. W rezultacie Wizja zostaje przelana na papier i ujęta w plan działania, by stała się Twoją rzeczywistością.

Zadbaj o spełnione życie. Przekonaj się, jaką siłę ma Twoja własna wizja!Key-PNG-File

SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO LUB ZADZWOŃ

+48 605 584 298

Adres:

Millennium Plaza
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa

Kontakt

Napisz
lub zadzwoń +48 605 584 298

Wysyłanie

©2020  Grzegorz Pawłowski

4 months ago

Grzegorz Pawłowski

• Jak niewielkim wysiłkiem osiągać duże rzeczy.
• Jak zrobić ważny krok w sferze, w której nie możemy ruszyć.
• I jak zasilać obszary życiowe, w których jest dobrze.

Czyli Kaizen w każdym zakamarku naszego życia.
Inspirująco mi się o tym rozmawiało z Marzeną Jarczak w programie Świeże Kosmetyki na kanale Discovery Live. Odcinek już dostępny na Playerze.

🎥Zobacz zwiastun całego cyklu:
www.facebook.com/DiscoveryLifePoland/videos/949643922069998/UzpfSTcxMDgyNzA5MjoxMDE1NjQ3NDA5MTA3M...

Dobrego dnia,
Grzegorz,
...

View on Facebook

4 months ago

Grzegorz Pawłowski

Kiedy robimy coś razem w grupie powstaje EFEKT SYNERGII - wielokrotnie większa moc tego co robimy!
🔥✌️😋 Chodźcie pooddychać razem 15 minut online!

Dobrego dnia i do zobaczenia o godz. 21 :)
Grzegorz,

------------------------
Szczegóły:
Oddychaj z nami, obserwuj zmiany. 7 dni wyzwanie #PolskaOddycha
Transmisja live na grupie:
POLSKA ODDYCHA. Oddychaj z nami, obserwuj zmiany
...

View on Facebook

4 months ago

Grzegorz Pawłowski

[PRZEKONANIA]

Pozornie nic się nie dzieje, ale nagle zauważasz dziwne napięcie w ciele i uświadamiasz sobie, że ledwo oddychasz.
Kiedy powoli wracasz do oddechu, emocje zaczną być bardziej wyraziste, stajesz się w ten sposób bardziej żywy i coraz bardziej wolny od tego przekonania.

Tym również zajmujemy się w szkole, na warsztatach i sesjach indywidualnych.
www.CoachingOddechem.pl
Szkoła CUUD Coachingu Oddechem. IV edycja
-------------------------
📎 fragment pochodzi z mojej książki "ODDECH", możesz pobrać bezpłatny rozdział tutaj: www.GrzegorzPawlowski.com
...

View on Facebook

4 months ago

Grzegorz Pawłowski

Co może mi dać oddech?Jakość oddechu połączona jest z chęcią bycia osobą, która czuje i chce czuć to, co czuje. Większość czasu wciąż jednak spędzamy na uciekaniu od własnych uczuć i dlatego spłycamy swój oddech. Bardzo często nie wiemy, że to nieświadomie robimy.

Oddech to wciąż jedna z największych tajemnic naszego życia. Naukowcy rozwiązali jego tajemnicę tylko do pewnego stopnia i tylko w pewien ograniczony sposób opisali ten proces. Co właściwie dzieje się poprzez to, że oddychamy?
Mało kto sobie zdaje sprawę, że to jak oddychamy, jest ważniejsze od tego, co jemy. Ponad 70% codziennej energii życiowej, witalności czerpiemy z od dychania. Także ok. 70% toksyn z organizmu, które niesie krew, uwalnianych jest przez płuca.
Statystycznie przeciętny człowiek używa 1/3 objętości swoich płuc. I jasno widać, że wygląda to na spore marnotrawstwo naszego potencjału.
Dlaczego tak się dzieje?
Jakość oddechu połączona jest z chęcią bycia osobą, która czuje i chce czuć to, co czuje. Większość czasu wciąż jednak spędzamy na uciekaniu od własnych uczuć i dlatego spłycamy swój oddech. Bardzo często nie wiemy, że to nieświadomie robimy.
– To przecież nie ja – może odpowiedzieć każdy. To prawda, że nikt z nas nie jest przeciętny ani statystyczny, niemniej jednak warto przyjrzeć się, jak nieprzeciętnie oddychamy. W moim oddechu jest bardzo dużo informacji o mnie i o moim aktualnym stanie, nastroju emocjonalnym. Nawet gdy udaję przed sobą, że czuję się inaczej, niż w głębi naprawdę się czuję. Oddechu nie jesteśmy w stanie tak łatwo oszukać, a już na pewno nie na dłuższą metę. On chce nam mówić prawdę o stanie naszego ducha i robi to nieustannie. Pytanie czy chcemy go słuchać?
Dlatego w wielu kulturach, starych językach oddech i duch to jedno i to samo słowo. Oddech może nam bardzo pomóc w kontakcie z tym, kim naprawdę jesteśmy i po co tu jesteśmy. Między innymi z tego powodu jest składnikiem tak wielu medytacji.
Świadomy oddech może służyć nie tylko medytacji – może być częścią naszego codziennego życia, naszej decyzji wybierania, że zgadzam się na bycie szczęśliwym, a tym samym zgadzam się na coraz pełniejszy oddech. Szczęście bez głębszego oddechu nie może istnieć. Mówię to z perspektywy 20 lat coachingowej pracy z oddechem i bycia z nim blisko w moim codziennym życiu.
Poprzez oddech mamy moc być intymnie blisko z naszą duszą i z naszą misją życiową, Poprzez oddech mamy możliwość być odżywionymi na wszystkich pozostałych poziomach: fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.
Ważnym aspektem pracy z oddechem jest to, że nie musimy od razu oddychać głęboko – stosować na sobie „przemocy” głębokiego oddechu. Ważne jest, byśmy zaczęli słuchać siebie swoim oddechem, podążać za nim jako swoim wewnętrznym nauczycielem, wchodzić intymnie w kontakt ze swoimi uczuciami – jest to bardzo transformujące i uzdrawiające, i tym samym odżywiające nasz mózg (a zużywa on na samo myślenie ok. 25% tlenu). Warto też wiedzieć, że oddech naturalnie uwalnia wiele endorfin z rdzenia mózgu i to powiązanie endorfinowo-oddechowe jest dobrze udokumentowane*.
Świadomy słuchający oddech może bardzo pomóc nam w naszym zagonieniu i nadmiernym stresie. Kiedy potrafimy na chwilę zatrzymać się, by skorzystać z jego mocy, zaczynamy „rozciągać” czas, jakby był czymś plastycznym… Wbrew pozorom niczego wtedy nie tracimy, a wręcz przeciwnie – stajemy się bardziej efektywni. W czasie, który mamy do dyspozycji, możemy w konsekwencji zrobić dużo więcej.
Dobrą metaforą jest tu drwal, który zetnie więcej drzew tylko wtedy, gdy co jakiś czas ostrzy swoją siekierę. Z moich obserwacji wynika, że wciąż większość ludzi próbuje kształtować swoje życie (świadomie lub nieświadomie) przy pomocy niezbyt ostrej siekiery. Szczerze zachęcam do bliższego spotkania z własnym oddechem.

Grzegorz Pawłowski

www.CoachingOddechem.pl—————————————————–
* Candace Pert „Molecules of Emotion”
...

View on Facebook

5 months ago

Grzegorz Pawłowski

[WEWNĘTRZNE DZIECKO]

Wewnętrzne dziecko jest metaforą najstarszej części psychiki człowieka. Jest środkiem najgłębszego kontaktu z prawdziwą esencją tego, kim jesteśmy; łączy się z siłą przebicia i samooceną.

To delikatna przestrzeń serca, a zarazem baza największej mocy i dobrego kontaktu ze sferą ducha.
Wewnętrzne dziecko po części jest szczęśliwe, wolne, radosne, po części jest głęboko doświadczone i zranione.

Jeżeli rzeczywiście rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, to relację z wewnętrznym dzieckiem stawiaj na pierwszym miejscu. To najbardziej bezpośrednia droga do kontaktu z duszą, z misją życiową, sensem życia, z własną mocą.
Rzeczywista moc i siła są efektem czułej relacji z wewnętrznym dzieckiem.

Zobacz koniecznie 3 min video! 🔥✌️🤙😜
www.youtube.com/watch?v=xKHZhH4jd-Y

Do zobaczenia!
Grzegorz,
------------
15.09.2019 Warszawa
Wyzwolenie Wewnętrznego Dziecka
...

View on Facebook

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

X