O mnie

ZAWODOWO

  • Trener oddechu
  • Licencjonowany coach ICC
  • Trener biznesu
  • Trener rozwoju osobistego
  • Autor książek
  • Fizyk

Wykładowca i trener, szkolę coachów w Wyższej Szkole Bankowej i Collegium Civitas. Jestem założycielem Szkoły CUUD Coachingu Integrowania Oddechem, twórcą środowiska pracy z oddechem, autorem 3 książek: „Oddech – Oddychaj Świadomie, Żyj Pełniej”, „Oddech w Związkach – Oddychaj Świadomie, Kochaj Pełniej”, „Life Coaching w Nurcie Serca”

Od ponad 27 lat jestem koneserem praktycznego łączenia rozwoju osobistego i nauki, która ma coraz więcej do powiedzenia i rozwiewania różnorodnych mitów.

W swej pracy kładę nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzę jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe i unikalne narzędzia.

Poprowadziłem kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów.

Esencjonalnie związany jestem z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego.

 

Obecnie jestem szczególnie zaangażowany w  projekty:

  • Szkoła CUUD Coachingu Integrowania Oddechem
  • Edukacyjne Szkolenia Online
 
 

PRYWATNIE

Moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, rozciąganie się we wszelkich możliwych kierunkach. Uwielbiam zgłębiać praktyczną wiedzę życiową.

Od dziecka byłem aktywny sportowo, na studiach odkryłem jogę.

Uprawiałem sporo dyscyplin sportowych, potem kilkanaście lat ćwiczyłem i prowadziłem zajęcia z jogi, następnie kilkanaście lat tańczyłem kontakt improwizację. Mam też wieloletnie doświadczenia w praktyce tantry.

Ostatnimi laty polubiłem bieganie jako medytację, mam za sobą kilka półmaratonów (całe maratony mnie nie interesują). Przeszedłem niemalże wszystkie polskie pasma górskie i sporo poza naszym krajem, również na innych kontynentach. Sporo podróżuję po świecie.

Cenię sobie czas, który spędzam z żoną, córką i przyjaciółmi.

Kocham cielesność, lubię być przyrodzie, kochać się, robić coś po raz pierwszy i być obecnym w tym, co robię.

Lubię zgłębiać ewolucję przyrody i ludzkości. Staram się być na bieżąco z odkryciami naukowymi z wszystkimi łączącymi się z tym dziedzinami nauki.

Dbam o równowagę życiową, choć z ciekawością witam chaos jako twórczy stan niosący świeże i nowe.

Inni o mnie

Aleksandra Więcka​
Aleksandra Więcka​
Czytaj więcej
„Ciekawa i zaskakująca podróż w głąb siebie, jakbym leciała rakietą… prowadzący stworzył przestrzeń do poznawania siebie poprzez cykl inspirujących ćwiczeń i sesji oddechowych. Cudowna energia grupy poszerzała tę przestrzeń niezwykłych rzeczy… jak to w kosmosie.”
Alicja Stronciwilk​
Alicja Stronciwilk​
Czytaj więcej
„Poznałam Grzegorza "przypadkiem" Dziś wiem, że tak miało być... Wszystko dzieje się po coś 🙂 Od tego spotkania moje życie krok po kroku zaczęło się zmieniać. Grzegorz zaprowadził mnie wgłąb siebie, do doświadczania i codziennego odkrywania co we mnie żywe i prawdziwe. W efekcie tworzę piękne, wartościowe relacje, żyję w zgodzie ze sobą. Jestem szczęśliwa. Każdemu polecam tę podróż i intymne spotkania ze sobą. Dzieje się magia!”
Anna Byrecka​
Anna Byrecka​
Czytaj więcej
"Podczas warsztatu lepiej poznałam siebie, dowiedziałam się czego pragnę i pozwoliłam marzeniom wskazać mi kierunek rejsu zwanego życiem Nabrałam wiatru w żagle i odwagi do działania. Gorąco polecam każdemu (…)"
Małgorzata Borkowska​
Małgorzata Borkowska​
Czytaj więcej
"Miałam szczęście uczestniczyć w pierwszej edycji warsztatu MAPA MARZEŃ i widzę, że jego siła i efekty nadal przetaczają się przez moje życie. Mam wiele odkryć, więcej samoświadomości, znam swoje obszary rozwojowe i miejsca, w których już mam spełnienie. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy maja problem z planowaniem, stawianiem celów czy choćby ośmielaniem się żeby marzyć".
Monika Kucia​
Monika Kucia​
Czytaj więcej
"Pięknie dziękuję! To był niezwykle inspirujący czas i wspaniali towarzysze podróży oraz Kapitan! Z wdzięcznością pozdrawiam."
Poprzedni
Następny