INNI O MNIE

Fascynująca przygoda, tak to potraktowałem i tak było. Grzegorz stworzył wyjątkowe warunki i bezpieczną przestrzeń do zapuszczania się w nieodkryte dotąd lub zapoznane obszary duszy…

Była dobra zabawa, wszystko na koniec mnie ubogaciło … Przede wszystkim jednak zabrałem ze sobą bogactwo informacji zwrotnej, od grupy i prowadzącego, która pokazała mi wymiary jakich wcześniej u siebie nie dostrzegałem. „Wielka kumulacja” pozytywnych przekazów, jakie daliśmy sobie na zakończeniowym zjeździe działa nawet po kilku miesiącach jak duchowy napój energetyczny.

Polecam wszystkim, którzy są ciekawi swoich wewnętrznych labiryntów i nieodkrytych zakątków… osobiście czuję, że otwarte podejście i ciekawość „podróżnika” okazały się dla mnie najlepsze, a to czy zostanę coachem oddechem, to życie pokaże…

~Robert

Praca z oddechem była dla mnie najwspanialszą, zapierającą dech w piersiach podróżą w głąb siebie. Wiele pytań przestało istnieć, odpowiedzi pojawiły się same. Czasem w zupełnie nieuchwytny sposób, innym razem “czarno na białym”. To była bardzo intymna podróż, zresztą chyba trwa nadal i – tak czuję – już zawsze pozostanę “w podróży”. Oddech jest bardzo niematerialny, a przekłada się na tak bardzo materialne odczucia. To absolutnie fascynujące, że nasze ciało jest najbardziej wiernym i dokładnym pamiętnikiem tego co już nas dotknęło lub ominęło, tego co nas cieszyło i tego co bolało. To wszystko w nas jest i przypomina o sobie na wszelkie możliwe sposoby, które zazwyczaj ignorujemy. Oddech daje czujność, uczy wyłapywania nawet najdrobniejszych sygnałów płynących z ciała i sprawia, że w jakości digital surround “słyszymy” wreszcie naszą duszą. I wtedy jesteśmy już w domu. Energia płynie. Wszechświat jest częścią nas, a my częścią wszechświata. Nic nie uwiera, nie dusi, nie pali. Jesteśmy po prostu tu i teraz.

Jedni nazwą to magią – ja tego nie nazywam. Testuję na sobie całe bogactwo narzędzi i metod – a jest w czym wybierać! – i za każdym razem ze zdumieniem stwierdzam: “O matko! To działa J”. Polecam każdej zbłąkanej duszy, której ani serce, ani umysł, ani nawet ciało nie słyszy lub nie słucha.

Dziękuję!

~Grażyna

Oddech jest jak otwieracz, za pomocą którego udało mi się dostać do wnętrza starych, dobrze zamkniętych puszek – moich przekonań, wizji i stereotypów. Przez lata te bezpieczne struktury skutecznie utrudniały mój rozwój i sięganie po to czego chcę.

Poprzez unikatowe doświadczenie warsztatów nie tylko spotkałam moje wielkie lęki, ale też, udało mi się je pokonać.

Dokonałam tego dzięki praktycznym technikom, uważności i czułości do samej siebie. … Nabrałam wiatru w żagle i pewności, że to co robię ma sens – nie tylko dla mnie, ale i dla świata. Rozwinęłam wiele umiejętności, z których korzystam zawodowo i prywatnie. Poszerzenie świadomości i umiejętność czytania “informacji zwrotnych”, które każdego dnia przesyła mi Wszechświat umacnia moją pewność siebie i poczucie kompetencji pozwalając czerpać satysfakcję z pracy i z życia.

~Monika

Dzięki Grzegorzowi spotkałam się ze sobą poprzez mój oddech, a jest on ze mną od pierwszej chwili mojego życia a dopiero teraz, mając blisko 40 lat, odważyłam się go prawdziwie poczuć, zaczerpnąć, pobyć z Nim. Oddech to coś więcej niż narzędzie, bo narzędzie to coś bezosobowego, zimnego, nieczułego a oddech (mimo, że jest poniekąd narzędziem wspierającym proces i pomaga procesowi się dziać) jest dla mnie czymś zupełnie przeciwnym: oddech jest mój, jest ciepły i jest w nim mnóstwo czułości i delikatności. Oddech nie tylko podtrzymuje życie, ale determinuje jakość życia, Oddech, jeżeli tylko na to pozwolę, może być bramą do mnie samej, do mojej głębi, do mojego wnętrza. Oddech rozpuszczając, to co zagmatwało się w głowie i ciele podczas funkcjonowania w świecie powinności, zakazów i nakazów, kulturowych ograniczeń pozwala lepiej poznać to kim jestem poza uwarunkowaniami.

Pierwsze spotkanie ze świadomym oddechem to chwile pewne niedowierzania. Co w tym spotkaniu jest takiego niezwykłego? Przecież oddycham cały czas. Oddycham odkąd żyję. Ale co ja wiem o moim oddechu. Czy wiem jak oddycham? Czy zawsze oddycham tak samo?

Świadomy oddech przybliża mnie do mnie samej. Wnika w głąb mojego ciała odkrywając tajemnice, które tak długo ukrywałam przed sobą lub których nie byłam świadoma. Jest przenikliwym spojrzeniem – moim we mnie samą. To oddech pozwala mi jeszcze raz spotkać się z tym o czym wolałam zapomnieć a to spotkanie jest inne, niż to pierwotne. Jest spotkaniem z emocjami tamtego, zakopanego czasu, kiedy to co się działo było tak bardzo nie do przyjęcia, że przestawałam oddychać wpychając swoje emocje w zakamarki ciała. Teraz, swoim świadomym oddechem zaglądam tam znowu, wpuszczam trochę przestrzeni, trochę światła i już nie jest tak strasznie, nie boli tak bardzo: tylko troszkę, na początku kiedy mam w sobie tę resztkę oporu przed tym, żeby naprawdę poczuć. Jeszcze jeden oddech … wszystko się rozpuszcza, rozpływa po całym ciele i jest ciepło, lekko, inaczej. Oddech, który kotwiczy mnie w MOIM tu i teraz, odkrywa przede mną mój ból, smutek ale też i radość, szczęście, miłość, wolność i akceptację.

Jak to się dzieje? Jaki to mechanizm? Nie wiem. Nie znam żadnego udowodnionego naukowymi badaniami wyjaśnienia. Może jest. A jeżeli nie, to z pewnością można wysnuć różne hipotezy, różne teorie które nakarmią logiczny umysł. Dla mnie, która w codzienności jest „w głowie”, w tym spotkaniu istotne jest czucie siebie, zaglądanie oddechem w ciało i w duszę. Słuchanie tego co płynie z wewnątrz. Uważność na siebie.

Świat zewnętrzny jest o tyle inny, że dużo więcej w nim widzę. Nadal zdarzają się rzeczy nieprzyjemne, są sprawy do załatwienia, bywają dni trudniejsze. Świat zewnętrzny zmienił się o tyle, o ile zmieniło się moje postrzeganie spraw które w nim się dzieją. Zaczęłam zaglądać w siebie, zadawać sobie pytania, bardziej świadomie przyglądać się reakcji na zdarzenia. Zaczęłam dostrzegać ludzi. Coraz częściej pozwalam się prowadzić.

Zatrzymać się na chwilę. Pozwolić oddechowi popłynąć. Z ciekawością poczekać na to, co się stanie. Nie oczekiwać niczego a spodziewać się wszystkiego. To jest właśnie spotkanie z oddechem.

Ze Sobą.

~Kasia

Zdecydowanie wyglądam lepiej. Wzbogaciłam się o chłopaka i rodzinę – z powrotem. To było takie postanowienie – że wchodzę w życie. I tak jest. Na spokojnie. Szanuje swój proces;) dbając daję czas sobie i swoim bliskim. Dużo gotuję. Wreszcie cieszę się domem, uczę co to znaczy regularność, dbanie. I tak strasznie się cieszę, bo na prawdę pierwszy raz ich widzę! Wzbogaciłam się o rodzinę nie tylko psychicznie (odkrywając to co już jest) ale nawet fizycznie – odnalazła mnie do tej pory nieznana rodzina ze strony ojca(!) Nowa rodzina, nowa część Ja.
Dobra zabawa. Normalność na nowo odkryta już nie obrzydza, a zachwyca. Przestaje też przerażać stagnacja czy nuda – świat jest pełen życia i mogę teraz decydować, że je zauważam. Dzięki sesjom moje życie stało się bardziej powolne. Spokojne. Staje się smakowaniem na co dzień. Odkrywanie siebie przywróciło mi poczucie kontroli nad własnym życiem oraz świadomość możliwości jego transformacji.

~Anna

Key-PNG-File

SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO LUB ZADZWOŃ

+48 605 584 298

Adres:

Millennium Plaza
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 WarszawaKontakt

Napisz
lub zadzwoń +48 605 584 298

Wysyłanie

©2019  Grzegorz Pawłowski

[TO NAS WYCZERPUJE]

Podział świata na uczucia dobre i złe dzieli nas na pół. Jesteśmy w dualizmie – świadomie lub nieświadomie, nie chcąc czuć połowy uczuć, które i tak czujemy. Opieramy się im i to nas wyczerpuje. Jesteśmy jedynym gatunkiem w przyrodzie, który to robi.

To, do czego cię zapraszam, to spojrzenie i doświadczanie sfery uczuciowo-emocjonalnej jako czegoś, co warto czuć.

Jest to najbardziej naturalna i zdrowa rzecz, jaką możemy robić, by być w prawdziwym kontakcie ze sobą, z życiem, z energią i z mocą.

Zapraszam,
Grzegorz,
-------------------------
📩 zapisz się na darmową dawkę wiedzy i narzędzi tutaj:
grzegorzpawlowski.com
🔎 zapraszam serdecznie na najbliższe warsztaty:
Spotkanie z Cieniem
Oddech ➞ Twoja MOC
Związki ➞ Emocjonalna Perswazja Serca
📎 fragment pochodzi z mojej książki "ODDECH", pobierz pierwsze rozdziały tutaj: grzegorzpawlowski.com
...

View on Facebook

[WZORZEC ŻYCIOWEJ ZMIANY]

Skutki decyzji, które podejmujemy w czasie okołoporodowym, odczuwamy dotkliwie w kluczowych momentach naszego życia, gdy następuje jakaś zmiana.

Zdarza się to, gdy przechodzimy z jednego etapu życiowego do kolejnego nowego miejsca w życiu: ważny egzamin, nowe środowisko, nowa szkoła, przeprowadzka, pierwsza praca, zmiana pracy, pierwsza randka, pierwszy seks, pierwszy związek, małżeństwo, być może również rozwód, rozpoczęcie na nowo życia w innym kraju itd.

Większość ludzi jest niewolnikami tego wzorca przejścia i powtarza nieświadomie wzorce wyniesione z własnego porodu.

Wzorzec porodowy może nam bardzo zatruwać życie. Jest w nim też sporo zamrożonego lęku przed śmiercią, o którą, podczas porodu, razem z matką się ocieramy.

Uwolnienie tego przynosi ogrom świeżej energii do życia, witalności, spokoju wewnętrznego, mocy, otwiera nas do życia i możliwości, które przynosi. Bez tego możemy tkwić jak w ponurej psychologicznej klatce – mniejszej lub większej bezsilności – i miotać się w niej.

Warto się temu przyjrzeć.
Zapraszam,

Grzegorz,
-------------------------
📩 zapisz się na darmową dawkę wiedzy i narzędzi tutaj:
grzegorzpawlowski.com
📎 fragment pochodzi z mojej książki "ODDECH", pobierz pierwsze rozdziały tutaj: grzegorzpawlowski.com
...

View on Facebook

⚠️📢❗️To, z czym nie mamy kontaktu kontroluje nas najbardziej.

Cień może być wspaniałym nauczycielem, ale jest kiepskim panem. Ważne jest, czy Ty masz swój cień, czy Twój cień ma Ciebie.

Przyjdź na ten warsztat i zatańcz ze swoim Cieniem.
On od dawna czeka na to spotkanie.

🎬 ZOBACZ VIDEO ⬇︎⬇︎⬇︎

--------------------
Spotkanie z Cieniem
6 kwietnia 2019 Warszawa
zapisy: holistika@holistika.com.pl
794 400 119
...

View on Facebook

[WIĘCEJ ODDECHU NA CODZIEŃ]

Co się dzieje, gdy odpuszczając trochę, daje kredyt zaufania oddechowi?

🗝 częściej jesteśmy w regenerujących falach alfa
🗝 funkcjonujemy w mniejszym stresie
🗝 uruchamiamy dostęp do większej ilości wartościowych obszarów mózgu
🗝 mamy w organizmie więcej endorfin i naturalnych opioidów
🗝 jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi
🗝 mamy poszerzoną percepcję
🗝 przychodzi do nas więcej inspiracji
🗝 odkrywamy proste rozwiązania problemów i wyzwań 🗝 jesteśmy bardziej efektywni
🗝 łatwiej przychodzi nam działanie
🗝 wszystko jest prostsze!

Więc weź wdech ☺ … i kolejny… Hmmmmmmm… taaaaak ☺

Dobrego dnia,
Grzegorz,
-------------------------
📩 zapisz się na darmową dawkę wiedzy i narzędzi tutaj:
grzegorzpawlowski.com
🔎 zapraszam serdecznie na najbliższe warsztaty:
Spotkanie z Cieniem
Oddech ➞ Twoja MOC
Związki ➞ Emocjonalna Perswazja Serca
📎 fragment pochodzi z mojej książki "ODDECH", pobierz pierwsze rozdziały tutaj: grzegorzpawlowski.com
...

View on Facebook

[JEŚLI SZUKASZ ODPOWIEDZI, WSŁUCHAJ SIĘ]

Co jest dla nas najważniejsze w kwestii umysłu?

Zrozumieć jak najwięcej, dociekać, zadawać odważne pytania – do tego akurat umysł został stworzony. Umysł to przede wszystkim narzędzie do zadawania właściwych pytań.

Nie jest stworzony do tworzenia rozwiązań, bo nie jest zbyt kreatywny.

Najbardziej kreatywna jest nasza sfera duchowa. Zadanie pytania to praca dla umysłu. Tworzymy w ten sposób przestrzeń, by słuchać i pozwolić operować podświadomości i geniuszowi tkwiącemu w naszej sferze duchowej.

To wydaje się najbardziej efektywna droga do rozwiązywania problemów i wyzwań.

A potem należy przejść do działania. 😎🤩😁

Dobrego dnia,
Grzegorz,
-------------------------
📩 zapisz się na darmową dawkę wiedzy i narzędzi tutaj:
grzegorzpawlowski.com
🔎 zapraszam serdecznie na najbliższe warsztaty:
Spotkanie z Cieniem
Oddech ➞ Twoja MOC
Związki ➞ Emocjonalna Perswazja Serca
📎 fragment pochodzi z mojej książki "ODDECH", pobierz pierwsze rozdziały tutaj: grzegorzpawlowski.com
...

View on Facebook

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

X