Festiwal WIBRACJE – CUUD Integrowanie Oddechem

Szczegóły
Start:

16 lipca - 20:00

End:

21 lipca - 21:30

ODDECH I TRANSFORMOWANIE LĘKU

CUUD INTEGROWANIE ODDECHEM

ODDECH I SENS
EMOCJE JAKO JĘZYK CIAŁA I DUCHA

CUUD INTEGROWANIE ODDECHEM

 

GRZEGORZ PAWŁOWSKI

 

FESTIWAL WIBRACJE
https://wibracje.com.pl/

 

Na drodze do każdej, ważnej zmiany życiowej stoi lęk. Nie pomaga udawanie, że go nie ma i bardziej lub mniej świadome wypieranie go. To pochłania dużo energii i najczęściej nie przynosi oczekiwanych efektów i satysfakcji.

Lęk operuje w nas codziennie i zwykle jest przykryty innymi emocjami, ucieczkowymi zachowaniami, zamrożeniami, dysocjacją. Jest prawdopodobnie najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej kochającą emocją jaką mamy. Jej celem jest chronienie nas. Kiedy go czujemy, znaczy że jesteśmy żywi.

  • Jak odczarować tę niechcianą emocję?
  • Jak mieć lęk po swojej stronie?
  • Jak czerpać z niego siłę?

Zwykle nikt nie uczył nas obsługi lęku. Byliśmy natomiast zachęcani do uciekania od niego. Nie po to jednak ewolucyjnie nasz i wiele innych gatunków wykształciły go w sobie. Bez lęku wyginęlibysmy na drodze ewolucji. Wbrew romantycznym historiom, ludzie którzy przestają się bać, zaczynają mieć prawdziwe problemy.

Lęk może być cennym nauczycielem, kiedy mamy z nim dobrą relację i strasznym ciemiężycielem, kiedy od niego uciekamy. Prawdziwą moc mają ludzie, którzy mają z nim dobrą relację i korzystają z jego siły.

  • Jak zbudować karmiącą relację z lękiem?

Bardzo pomocny jest w tym naturalny integrujący oddech. Odzyskaj go. Jest on tą funkcją w nas, która zostaje tłumiona, kiedy zabiera nas lęk. On jest tym aspektem, którym możemy się wesprzeć, kiedy czujemy się odcięci od sprawczości i siły. Oddech jest naszym głównym paliwem życiowym. Ze swej natury ma wiele właściwości terapeutycznych. Pomaga  dotknąć istoty problemów, wyzwań i znaleźć najszybszą drogę do ich rozwiązania.

Zapraszam do czułego spotkania się ze sobą, ze swoimi marzeniami, celami, na drodze do których stoi lęk. Weź z niego moc.

Podczas warsztatu:
– poznasz nową wiedzę w temacie lęku, stresu, kryzysu i oddechu,
– rozwiniesz umiejętności rozpuszczania lęku i skutków nagromadzonego stresu w sferze fizycznej i emocjonalnej,
– poznasz 2 konkretne techniki pomocne w przechodzeniu sytuacji, kiedy zabiera Cię lęk,
– poznasz metodę CUUD Integrowanie Oddechem, która otwiera na spełnione relacje, bliskość, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję zawodową i inne ważne dla nas obszary spełnienia życiowego.

 

GRZEGORZ PAWŁOWSKI

Trener oddechu, coach ICC, wykładowca w WSB i w Collegium Civitas, założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, twórca środowiska pracy z oddechem, autor 3 książek: „Oddech”, „Oddech w związkach”, „Life coaching w nurcie serca”, z wykształcenia fizyk. Od 28 lat koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego i nauki.

W swej pracy kładę nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzę jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe i unikalne narzędzia. Poprowadziłem kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jestem z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego.

Moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty, rozciąganie się we wszelkich możliwych kierunkach. Cenię sobie czas, który spędzam z żoną, córką i przyjaciółmi. Sporo podróżuję. Kocham taniec i cielesność. Lubię być  przyrodzie, robić coś po raz pierwszy i być obecnym w tym, co robię. Dbam o równowagę życiową, choć z ciekawością witam chaos jako twórczy stan niosący świeże i nowe.

Prezent dla Ciebie: POBIERZ wartościowy materiał i ciesz się PEŁNIĄ ŻYCIA!
Prezent: POBIERZ fragment książki „ODDECH – Oddychaj Świadomie, Żyj Pełniej”
Prezent: POBIERZ fragment książki „ODDECH W ZWIĄZKACH”
Prezent: POBIERZ fragment książki „LIFE COACHING W NURCIE SERCA”