Warsztat, podczas którego dotkniesz transformacyjnego wpływu oddechu na Twoje codzienne życie. Twoja żywotność i to, jak się czujesz, bezpośrednio uzależnione jest od tego jak oddychasz. Oddech to Twoje podstawowe jedzenie i podstawowy sposób oczyszczania. W trakcie warsztatu dowiesz się, jak wpływa na Twoje ciało, emocje, umysł i ducha, jak myślisz, co myślisz i w jaki sposób podejmujesz decyzje.
Oddech to też Twoje podstawowe narzędzie, by być w kontakcie ze swoją misją życiową, z tym, kim naprawdę jesteś, kim możesz być.
Dzięki niemu możesz być w swojej mocy i w stałym kontakcie z intuicją, a przez to ze swoją Duszą.
Podczas warsztatu zrozumiesz dwie podstawowe przestrzenie wszelkich technik oddechowych i nauczysz się z nich już tutaj korzystać. Poznasz narzędzia do korzystnego wpływania na własne życie i będziesz umiał(a) zastosować je w codziennym życiu.

Co się wydarzy w trakcie warsztatu:

  • poznasz, czym w rzeczywistości jest oddech, zrozumiesz jego naturę i otrzymasz instrukcje jak się z nim obchodzić,
  • zrozumiesz, jak połączyć oddech z przestrzenią emocjonalną – naszym drugim paliwem życiowym zaraz po oddechu,
  • poznasz techniki oddechowe na różne okazje w życiu,
  • uświadomisz sobie, czym w rzeczywistości jest stres i otrzymasz efektywne narzędzia, by z niego twórczo korzystać i utrzymywać go na najbardziej optymalnym poziomie.

Korzyści długoterminowe:

  • głębsze osadzenie w sobie,
  • głębszy kontakt ze sobą,
  • spokój wewnętrzny, relaks, regeneracja,
  • większa otwartość życiowa na to, co przychodzi,
  • rzeczywiste wzięcie swojej mocy – tego z czego możesz czerpać; poczucie sprawczości, wzrastającego wpływu na wszystkie sfery własnego życia,
  • uzyskasz mocne narzędzie do własnej transformacji.

 

WYKŁAD:
TWOJA MISJA ŻYCIOWA – WEWNĘTRZNE ZASILANIE

Czy realizujesz to, po co się urodziłeś/urodziłaś?
Jeśli tak, to jesteś jednym/jedną z całkiem niewielu na tym świecie.
Jeśli nie, to może jest to najlepszy czas, by spotkać się ze swoją najwyższą motywacją do życia i szczęścia. Misja życiowa to twoja najwyższa inspiracja i miejsce zgody umysłu z duszą – Twoje miejsce mocy!
Jak to rozpoznać?
Będąc w kontakcie ze swoją Misją często czujesz, że świat Ci naprawdę sprzyja. Im wcześniej w życiu jesteś z nią połączony, tym wcześniej Twoje życie nabiera właściwego tempa, soczystości, kolorów, spełnienia i zadowolenia. Pojawiają się szczęśliwe zbiegi okoliczności, zwane przez Junga synchronicznościami. Gdy jesteś w kontakcie z wizją, coraz częściej gości w Twoim życiu radosny spokój, energia i pasja niezależnie od ilości wyzwań.
Realizowanie własnej misji jest najbardziej odżywczym paliwem naszego życia. Uruchamia niespotykane siły życiowe do odkrywania siebie i przekraczania wyzwań.
Połączenie to rodzi się gdzieś w brzuchu, w trzewiach, sercu i duszy jednocześnie, a umysł z radością zaciera ręce, by działać i efektywnie wcielać ją w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Bardzo istotny w Twoim kontakcie z własną misją jest Twój oddech.
Zapraszam na wykład połączony z ćwiczeniami, które zbliżą Cię z Twoją misją.

 

WYKŁAD:
JAK BYĆ DUCHOWYM I BIZNESOWYM – RÓWNOWAGA ŻYCIOWA

Wciąż dosyć rzadko spotyka się ludzi mających zrównoważone obie te przestrzenie.
Są one wynikiem głębszej postawy życiowej i być może pewnego „sformatowania” we wczesnym okresie naszego życia. Generalizując, „ludziom z biznesu” brakuje często zwykłego bycia, ludziom bardziej „ezoterycznym” brakuje konstruktywnego, odważnego działania. Jak to zintegrować i jak dbać o balans?
Jeżeli czujesz się w równowadze, to warsztat jest też o tym jak, w sposób konkretny i zrównoważony, podlewać obie te sfery życia i wzrastać do swojej pełni.
U podstaw tego wzorca (czyli sformatowania na bycie bardziej w działaniu lub bardziej w byciu) leżą nasze dwie energie: żeńska i męska, bycie i działanie, i bardzo z tym związana jest podstawa coachingu, jak i nasz oddech. Jak to połączyć, by nam efektywnie te sfery służyły. O tym podczas wykładu połączonego z praktycznymi ćwiczeniami.