Warsztat odbył się 23 stycznia 2016 r. Temat powróci w kolejnej edycji Akademii Rozwoju Osobistego.
Życie może układać się po Twojej myśli. Odkryta i dobrze uruchomiona Wizja w znacznym stopniu realizuje się i niesie nas sama!

Warsztat „Najlepszy Rok Twojego Życia” to osobista busola i konkretne narzędzie do tworzenia rzeczywistości, w jakiej chcesz żyć. Zazwyczaj nawet nie wiemy, jakie mamy marzenia; trzeba się do nich dokopać, ponieważ skrywamy je z obawy nawet przed sobą, albo też wydają się niemożliwe do spełnienia.

Cechą wyróżniającą tę metodę jest odkrywanie i weryfikacja tego, czego rzeczywiście pragniemy, poprzez ciało, oddech, ruch i nasze emocje.

Podczas warsztatu odnajdziesz życiowe priorytety, uświadomisz sobie, za czym naprawdę tęsknisz. Pomogą Ci w tym techniki coachingowe, metody pracy z celem oparte na Twoich wartościach, medytacje dynamiczne, elementy Antykariery oraz NLP. Pracujemy głęboko, z odwagą, wrażliwością nad tym, by marzenia, plany i cele, które wyłonisz dla siebie, miały maksymalną szansę realizacji.

„Najlepszy Rok Twojego Życia” oparty jest na twórczym wykorzystaniu aktywności obu półkul mózgu i synchronizowaniu ich. Wizja powstaje z wiedzy logicznej, świadomej, jak i abstrakcyjnej, symbolicznej – podświadomej. W rezultacie zostaje przelana na papier i ujęta w plan działania, by stała się Twoją rzeczywistością.

W programie:

  • Odkrycie własnych marzeń i potrzeb na przestrzeni jednego roku, określających spełnione życie
  • Ustalenie priorytetów – najpierw to, co najważniejsze!
  • Wydobycie Wizji
  • Praca z misją
  • Poprawne formułowanie celów
  • Tworzenie mapy marzeń

Zadbaj o spełnione życie. Przekonaj się, jaką siłę ma Twoja własna Wizja!