*  W JAKI SPOSÓB PRACUJESZ Z LUDŹMI? NA CZYM POLEGA TWOJA METODA?
Podczas indywidualnych spotkań łączę tradycyjny coaching z pracą z oddechem. Przyspiesza to złapanie głębokiej równowagi życiowej i szybkie łączenie się z tym, czego najbardziej pragniemy, byśmy byli żywi i szczęśliwi. Pojawiają się przełomowe rozwiązania, zmiany i energia do działania. Nie jest to chwilowa euforia. To jest bardziej spokojne i pochodzące z głębi realizowanie swojej misji. Łączy nas to z wewnętrznymi zasobami i głębokim poczuciem tego, kim jesteśmy.
Oddech przyspiesza oczyszczenie umysłu z przeciążenia myśleniem, daje mu odpocząć i zrelaksować się. Oddech doenergetyzowuje, rozblokowuje i oczyszcza również ciało, które jest nieodzownym elementem, by być w kontakcie ze sferą ducha i rzeczywistym kontakcie z uczuciami. Oddech bardzo oczyszcza naszą sferę emocjonalną.
Połączenie coachingu z oddechem jest jednym z najgenialniejszych odkryć w moim życiu i uważam, że w całym rozwoju osobistym. Ma też doskonałe przełożenie na sferę biznesu.
Poza tym wspaniale jest być dotlenionym i świetnie się czuć. Oddech to podstawowy składnik bycia szczęśliwym. Nie można być spełnionym, zrealizowanym i szczęśliwym bez odblokowania oddechu. Zawsze, gdy jesteśmy szczęśliwi, oddychamy głębiej – działa to w dwie strony.
*  CO MA ODDECH DO COACHINGU?
Oddech szybko łączy nas z naszymi pragnieniami zarówno pierwotnymi, głęboko zwierzęcymi, jak i subtelniejszymi pragnieniami duszy. Poprzez oddech możemy rzeczywiście weryfikować, czego tak naprawdę pragniemy, po co tu jesteśmy i jak w najprostszy sposób możemy być szczęśliwi.
*  TERAZ CO DRUGA OSOBA TO, CO ROBI, NAZYWA COACHINGIEM – CZY TO NIE JEST KOLEJNE NADUŻYCIE?
Ha ha ha… to prawda – coaching jest obecnie niezwykle modny. Uważam, że coaching oddechu jest jedną z najgłębszych i najskuteczniejszych odmian coachingu. Łączy nas z rzeczywistymi celami (oczyszczając z nie swoich pragnień czy celów, które są iluzjami), daje nam energię, rozjaśnia umysł, pomaga czuć, używać ciała i emocji, a także być w możliwie najgłębszej równowadze życiowej i osadzeniu w wewnętrznych zasobach. Realizuje głęboko wszystkie założenia tego, czym jest coaching.
*  TO JAKI JEST TEN WŁAŚCIWY ODDECH? JAK POWINNAM ODDYCHAĆ?
Każdy ma swój własny niepowtarzalny oddech i klucz do siebie – to jest własna fascynująca podróż odkrywania swojego oddechu, odkrywania siebie. Jest to podróż do swego wnętrza, gdzie twoim przewodnikiem jest twój oddech. Kiedy jesteś nim szczerze zainteresowany, otwiera się on i robi się coraz bardziej pełny. Wtedy jesteś w coraz większej pełni swojej mocy.
Nie da się tego wymusić techniką pod tytułem: „teraz będę głęboko oddychać”. Jest to ślepa droga, na której utyka wielu joginów – dopóki nie podążysz za swoim oddechem, dopóki nie wsłuchasz się w niego i nie nawiążesz z nim intymnej relacji, on nie otworzy się do ciebie. Jest to proste, ale wielu ludzi gubi się w tym, stosując na sobie przemoc – tak, przemoc za pomocą oddechu.
Odpowiadając na pytanie: powinnaś oddychać z czułością do siebie i ciekawością, być dla siebie czułą poprzez oddech. Wtedy dzieje się magia.
*  CO TAKIEGO MAGICZNEGO JEST W COACHINGU? SKĄD TEN ZACHWYT NAD NIM?
Jest prosty, skuteczny, nierozmemłany.
Najkrótszą drogą prowadzi do tego, czego pragniesz.
Coach nie uzależnia cię od siebie, a wręcz przeciwnie – z każdą sesją pomaga ci budować swoją moc i niezależność.
Podczas coachingu nie grzebie się w przeszłości, poprzez coaching mocno osadzasz się w tu i teraz.
Zasadniczo jest dosyć krótkoterminowy i daje mnóstwo efektów okołoterapeutycznych.
W jego wyniku stajesz się coraz bardziej życiowo sprawczy.
*  … I NIE JEST TO TERAPIA?
Nie jest.
Coaching jest skierowany na to, czego pragniesz i gdzie chcesz się znaleźć.
Czasami odnosi się do przeszłości, ale nie rozgrzebuje jej – jest skierowany w przyszłość.
*  DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA COACHING DO CIEBIE?
To, co robię, ma szczególną jakość wypracowaną przez wiele lat doświadczeń. Mam poczucie bycia konkretnym katalizatorem, który przyspiesza wiele procesów „ozdrowieńczych” – podczas sesji masz sposobność rozwiązać wiele swoich bieżących spraw, wyzwań, problemów… – ty sama określasz, czym chcesz się zająć i jak głęboko chcesz wejść. Wielu ludzi w wyniku sesji zaczyna realizować odważnie swoje marzenia i cele.
Niezależnie od tego, czym chciałbyś zająć się w sesji, uwolnisz nadwyżkę niepotrzebnego już stresu.  Uzyskujesz możliwość  łączenia się z tym, kim naprawdę jesteś, niezależnie od tego, co na ten temat myślisz.
Łączenie coachingu z oddechem zbliża ludzi do bycia w intymnym kontakcie z tym, po co tak naprawdę tu jesteśmy i co rzeczywiście mamy do zrobienia.
Wielu ludzi w wyniku pracy coachingowej zaczyna działać w sprawach, w których czuli się utknięci. Jeszcze inni nabierają odwagi, by wreszcie żyć swoim życiem.