Niezależnie od tego w jakim ciele jesteś, z jaką płcią się identyfikujesz, masz w sobie 2 podstawowe potencjały – wewnętrzną kobietę i wewnętrznego mężczyznę – na dalekim wschodzie określane jako: Jin i Jang. Dobrze, gdy te 2 jakości są w ciągłej dynamice i szukaniu balansu – pewnym rodzaju tańca wewnętrznego. Od stopnia ich zbalansowania zależy wszechstronność, potencjał, efektywność życiowa, poczucie mocy i sprawczości. Dla części mężczyzn to nie lada wyzwanie, by świadomie i odważnie przejawiać swą wewnętrzną kobietę, dla niektórych odwrotnie. U wielu kobiet obserwuje się podobne tendencje w stosunku do wewnętrznego mężczyzny, choć częściej zauważa się od tego odstępstwa.
Jak wygląda dynamika wewnętrznego mężczyzny i wewnętrznej kobiety w Tobie? W Twoim ciele? W Twoim życiu zawodowym, seksie?
Czy jedna część Twojej energetyki nie żywi się drugą? Jak utrzymywać je w dynamicznej równowadze, by cieszyć się sukcesami i pełnią w każdym obszarze życia?

Zapraszamy na najbliższą czwartkową Wieczorynkę i szybkie przełożenie jej na codzienność. Zajęcia prowadzi Grzegorz Pawłowski – trener rozwoju osobistego, licencjonowany coach ICC, wykładowca coachingu w Wyższej Szkole Bankowej i Collegium Civitas, trener biznesu, coach oddechu, z wykształcenia mgr fizyki. Od ponad dwudziestu lat aktywnie w rozwoju osobistym, doskonaląc autorskie metody i techniki pracy.

————————————————————————————-

WIECZORYNKI DLA DOROSŁYCH to stały cykl praktycznych warsztatów wszechstronnego podejścia do rozwoju osobistego. Jego celem jest przybliżenie różnych metod i ścieżek w samorozwoju.

Tylko 3 godziny i aż tyle:

  • praktyczna wiedza do zastosowania od razu
  • co najmniej jedno ćwiczenie, praktyczna umiejętność z przeniesieniem do codzienności
  • pytania i propozycje z sali, sporo zabawy

Wieczorynki odbywają się co 2 tygodnie w czwartki, w godz. 18:30 – 21:30.

Zapisy: https://www.grzegorzpawlowski.com/kalendarz/#txt-1col-74302